خانه / کتاب / چرا دانش آموزان ممتاز برای دانش آموزان ضعیف کار میکنند
چرا دانش آموزان ممتاز برای دانش آموزان ضعیف کار میکنند
چرا دانش آموزان ممتاز برای دانش آموزان ضعیف کار میکنند

چرا دانش آموزان ممتاز برای دانش آموزان ضعیف کار میکنند

چرا دانش آموزان ممتاز برای دانش آموزان ضعیف کار میکنند.

 

در این جلسه از غذای روح سایت آقای مثبت قصد معرفی و تحلیل یک کتاب را برایتان دارم. کتابی به اسم چرا دانش آموزان ممتاز برای دانش آموزان ضعیف کار می‌کنند.

البته خواندن خط به خط این کتاب را توصیه نمی‌کنم چون خیلی از مباحث آن مربوط به کشور ایران نمی‌شود.مسائلی مثل سرمایه گذاری و مالیات و… اما نکات کلی بسیار خوبی را بیان می‌کند.

این کتاب برای کسانی که دوست دارند وارد کسب‌وکار شوند یک کتاب خیلی خوب است.چون اصول موفقیت در کسب‌وکار را معرفی می‌کند و بیشتر درباره این موضوع صحبت می‌کند که در دانشگاه به‌هیچ‌عنوان شما سواد مالی یا به‌اصطلاح هوش مالی به دست نمی‌آورید بنابراین وقتی فارغ‌التحصیل می‌شوید شوک بزرگی در زندگی به به شما وارد می‌شود.

به‌هرحال رابرت کیوسکی یکی از بزرگ‌ترین اساتید هوش مالی دنیاست و یقیناً حرف‌های کاربردی خوبی میزند اما حواستان باشد در حوزه‌هایی متمرکز شوید که توانایی بومی‌سازی آن باشد.

نکته‌ی دیگر درباره کتاب چرا دانش آموزان ممتاز برای دانش آموزان ضعیف کار میکنند .تفکر و تمرکز هوش مالی است.

دوست عزیزم این مسئله فقط در ایران نیست در تمام دنیا بر روی هوش مالی انسان‌ها آن‌چنان‌که باید کار نمی‌شود و دلیل آن‌هم این است اگر انسان‌ها بتوانند سرمایه و پول‌های زیادی تولید کنند قدرت حاکمیت کم می‌شود.پس چه‌بهتر پولدار شدن یک راز و یک گناه باقی بماند.اگر دنبال تغییر باورهای خود نسبت به پول هستید هم این کتاب را به شما توصیه می‌کنم.

این کتاب دارای چهار بخش با عنوان‌های:

حتما این مطلب را هم ببینید
خلاصه کتاب تو همانی که می اندیشی

بخش اول: آیا مدارس فرزندانتان را برای زندگی در دنیای واقعی آماده می‌کنند؟

بخش دوم: دیدگاه‌های متفاوت

بخش سوم:به فرزندانتان یک برتری ناعادلانه بدهید.

بخش چهارم: دانشگاه در خدمت سرمایه‌دارها

و هجده فصل تدوین است. که بخش اول را هشت فصل، بخش دوم را هفت فصل، بخش سوم را یک‌فصل و بخش چهارم را دو فصل تشکیل می‌دهند.رابرت کیوساکی را می‌توان بهترین مدرس موفقیت مالی در دو دهه‌ی گذشته معرفی کرد، چراکه راهکارهای تربیتی  او بی‌نظیر و آزمایش‌شده هستند. او نویسنده‌ی کتاب پدر پولدار و پدر بی‌پول نیز هست.

درباره‌ی بهامین دادرس

شاید جهنم روزی باشد که کسی که میتوانستیم باشیم کسی که هستیم را میبیند.من در این سایت بهشت میسازم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست